Wulkanizacja Mobilna Jargum24 serwisuje opony 24h siedem dni w tygodniu. Obsługujemy auta osobowe, busy, tiry oraz inne pojazdy.

Dzwoń o każdej godzinie i w każdym dniu! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Twoje koło jest źródłem problemu w aucie? Wulkanizacja Mobilna Jargum24 błyskawicznie pomoże w jego rozwiązaniu. Po otrzymanym zgłoszeniu przyjedziemy na miejsce i błyskawicznie je naprawimy. Dzięki naszym oddanym pracownikom z łatwością poradzimy sobie z każdym kołem.

OFERUJEMY:

  • wymianę opon
  • komputerowe wyważanie kół
  • naprawę uszkodzonych opon
  • wymianę wentyli
  • uszczelnienie i czyszczenie rantów felg
  • sprzedaż nowych i używanych opon w atrakcyjnych cenach

 

jargum24-wulkanizacja-mobilna-24h

Wszystkie nasze usługi wulkanizacyjne wykonujemy z należytą starannością oraz profesjonalizmem. Koła dokręcane są kluczem dynamometrycznym, a śruby/szpilki są smarowane. Dzięki takim zabiegom klient, w razie nagłej awarii, nie ma problemu z odkręceniem koła, a jednocześnie ma pewność, że pozostanie ono na swoim miejscu aż do następnej wymiany opon.

W przeciwieństwie do wielu zakładów wulkanizacyjnych, Jargum24 wyważa koła bez tolerancji, co oznacza, że mają Państwo pewność bezpiecznej podróży bez najmniejszych drgań na kierownicy. Mimo tego, że usługi wykonujemy z należytą starannością możemy zaproponować Państwu atrakcyjne, niskie ceny wymiany opon i wulkanizacji. Na naszym przykładzie mogą się Państwo przekonać, że nie wszystko co tanie i dobre, musi dużo kosztować.

Działamy na terenie całego Torunia. Jesteśmy nowoczesną firmą, wychodząc więc naprzeciw oczekiwaniom, dojeżdżamy do każdego miejsca. Z nami masz pewność szybko i precyzyjnie usuniętej usterki. Zdołaliśmy obsłużyć już setki klientów, dlatego możesz nam zaufać!