Opony mają bardzo istotny wpływ na bezpieczeństwo podróży i komfort. Dla utrzymania ich w należytym stanie powinno poddawać się je regularnym kontrolom ciśnienia, oraz zużycia bieżnika. Odpowiedni dobór opon ma także pozytywny wpływ na ekonomię jazdy zmniejszając ilość zużywanego paliwa. Jeśli poszukujesz w Toruniu ekspertów w dziedzinie opon – dobrze trafiłeś!

jargum24-wulkanizacja-mobilna-wymiana-opon

Jargum24 to specjalistyczny warsztat wulkanizacyjny, który świadczy usługi związane z serwisu i naprawy opon. Jeśli w Twoim pojeździe doszło do nieoczekiwanych problemów z ogumieniem, które utrudnia lub uniemożliwia dalszą jazdę, zadzwoń do naszych specjalistów. Naprawy opony można dokonać w wielu sytuacjach, jednak dopiero oględziny pozwolą odpowiedzieć na pytanie jakie kroki można podjąć.

Wymiana opon letnich na zimowe i odwrotnie – wymiana opon zimowych na letnie. Aura panująca na drogach jest adekwatna do tego, aby dokonać wymiany ogumienia w Twoim pojeździe? Skorzystaj w tym celu z usług naszego warsztatu samochodowego. Zadzwoń, aby umówić dogodny termin tak, aby usługa mogła zostać wykonana od ręki, a Ty nie musiałbyś czekać w kolejce. Ustalisz go z naszymi pracownikami bez najmniejszego problemu – jesteśmy czynni dla Ciebie 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jargum24 posiadamy niezbędną wiedzę i nowoczesne wyposażenie, dzięki któremu wymiana opon w Twoim samochodzie zostanie wykonana profesjonalnie i przebiegnie sprawnie.

Oferta naszej firmy obejmuje także sprzedaż opon używanych oraz nowych. Posiadamy szeroką gamę markowych opon. Te używane zachowane są w bardzo dobrym stanie z bieżnikiem do 8 mm. Możecie Państwo zatem nabyć tanie opony, które pozwolą na komfortową jazdę przez wiele kilometrów.