Jargum24 Pogotowie Wulkanizacyjne całodobowe to szybko rozwijającą się firma na rynku motoryzacyjnym, działająca od 2005 roku na terenie Torunia i w okolicy. Naszym klientom oferujemy mobilną wulkanizację – m.in. wymianę, sprzedaż i naprawę opon. Pod hasłem „mobilna wulkanizacja” kryje się szereg usług wulkanizacyjnych wykonywanych na miejscu u klienta. Jest to możliwe, dzięki w pełni wyposażonym samochodom (w specjalistyczny sprzęt jak montażownica i wyważarka).

jargum24-wulkanizacja-mobilna-dzwig

Oferta skierowana jest do firm jak i również osób prywatnych. Naszą misją jest profesjonalne świadczenie usług na najwyższym poziomie. Głównym celem jest realizowanie usług w sposób dogodny dla klienta za pomocą najwyższej klasy sprzętu. Zlecenia wykonywane są w umówionym terminie i pod wskazanym przez zleceniodawcę adresem. Ponadto firma pełni całodobowy dyżur telefoniczny. Co to znaczy?

Powiedzmy, że jedziesz autostradą z Warszawy do Gdańska i po drodze uszkodziła Ci się opona. Co tu zrobić? Niestety i takie sytuacje się zdarzają. Na Twoje nieszczęście jest to autostrada więc wiesz, że holowanie samochodu wiąże się z wielkimi kosztami. I tu z pomocą wkraczamy my, Jargum24. Z łatwością znajdziesz nas na internecie pod hasłem „mobilna wulkanizacja”. Wystarczy jeden telefon! Nie ważne, czy jest to niedziela, czy trzecia nad ranem. Jesteśmy osiągalni przez całą dobę!
Przyjedziemy do Ciebie i naprawimy Ci oponę!

Nasz zespół cechuje zaangażowanie oraz fachowość. Łączymy zaangażowanie oraz wiedzę techniczną z wieloletnim doświadczeniem, co przedkłada się na wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Bardzo ważna jest dla nas dokładność, dlatego kładziemy nacisk na to, aby nasze usługi były dopracowane w każdym szczególe. Jargum24 tworzy doświadczony oraz dynamiczny zespół ludzi, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Stawiamy na fachową i rzetelnie wykonaną pracę.

Naprawiamy nie tylko samochody osobowe, ale także busy, autobusy i tiry, dżwigi i inne pojazdy! Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie!

Jargum24 poleca się w bardzo krytycznych sytuacjach drogowych!