Mobilna – wulkanizacja, autopomoc, naprawa opon - Toruń - Jargum 24

Wulkanizacja

Uszkodzenie opony poza miastem to poważna awaria, która może ciężko uszkodzić samochód, a nie każdy kierowca czuje się na siłach samodzielnie wymienić koło na dojazdowe, dzięki któremu dojedzie do punktu naprawczego. Zdarza się też, że takie rozwiązanie nie wystarczy, ponieważ najbliższa stacja wulkanizacyjna jest zbyt daleko Nie każdy też ma na swoim wyposażeniu opony zapasowe. Z myślą o takich sytuacjach wprowadziliśmy usługę, jaką jest mobilna wulkanizacja.

Wystarczy, że do nas zadzwonisz i przekażesz, gdzie doszło do uszkodzenia. My zaś niezwłocznie wyślemy nasz mobilny serwis opon, który na miejscu zajmie się usterką. Dzięki temu nie musisz się martwić koniecznością odwołania wyjazdu lub przedwczesnego powrotu do domu. Polecamy takie rozwiązanie nie tylko Klientom indywidualnym, lecz także biznesowym – zwłaszcza firmom przewozowym, gdzie każda usterka i opóźnienie może generować znaczne szkody finansowe.

Masz pytanie związane z naszymi usługami? Potrzebujesz autopomocy z dojazdem na miejsce zdarzenia? Nie czekaj, zadzwoń na numer podany na stronie internetowej!

Satysfakcja 100% gwarantowana

Transport do miejsca awarii

Ekspresowa wymiana opon i wyważanie na miejscu!